MojeNoty.cz - noty pro klavír, piano, flétnu, kytaru, bicí, klávesy, housle a jiné nástroje

Upozornění

Sekce ke stažení byla kompletně zrušena z důvodu neustálého porušování autorských práv ze strany některých uživatelů.

Novinky na portálu MojeNoty.cz

Od nynějška je možné vkládat k Vašim notám i odkazy na youtube.com! V seznamech not pak stačí kliknout na ikonku symbolizující přehrávání a video si tak můžete přehrát. POZOR! Při vkládání videí do našeho systému je třeba dodržovat pravidla, která najdete na kartě pro vkládání jednotlivých not.
Dále přibyla ikonka Líbí se mi od Facebooku. Můžete tak podpořit MojeNoty.cz na sociální síti. Děkujeme.

MojeNoty.cz - Noty na klavír a jiné nástroje

MojeNoty.cz je portál, který nabízí registrovaným uživatelům sdílet své noty a navzájem si je vyměňovat. I Vy se můžete zdarma registrovat a vyměňovat si tak své noty na klavír, piano, flétnu, kytaru, bicí, klávesy, housle či jiné nástroje.
Po registraci se Vám budou zobrazovat e-mailové adresy nebo kontaktní údaje na Facebook uživatelů, kteří tyto noty vlastní. Pak už si jen stačí o Vámi hledané noty napsat uživateli, který je má ve svém seznamu.
Další možností, jak získat noty, je jejich přímé stažení. Každý uživatel může své noty poskytnout ostatním uživatelům k výměně.
Nově jsme našim uživatelům umožnili své noty nabídnout k prodeji. Pokud tedy máte knížku, zpěvník či učebnici, kterou už nepoužíváte a rádi byste jí nabídli ostatním uživatelům k prodeji, neváhejte a napište inzerát.

Nová podoba stránek

Ke 4. výročí od založení MojeNoty.czjsme pro Vás připravili novou podobu stránek, která Vám přináší spoustu nových užitečných funkcí. Nové stránky jsou ve verzi beta, proto mohou obsahovat chyby. Když nějakou chybu na stránkách naleznete, nahlašte ji prosím. K nahlášení chyby slouží formulář, který naleznete v patičce stránek (úplně dole) pod odkazem Nahlásit chybu.

Registrace do systému

Registrací získáte svoji vlastní profilovou stránku, kde si budete moci založit seznamy not, které vlastníte nebo hledáte. Nově si také můžete vytvořit svůj vlastní archiv souborů s notami.
Také Vám bude zpřístupněna e-mailová adresa, případně Facebook profily všech uživatelů, kteří jsou zaregistrovaní a které poté můžete kontaktovat o zaslání Vámi požadovaných not. Uživatelům mimojiné můžete poslat i soukromou zprávu, kterou rovněž obdrží na svoji e-mailovou adresu.
Registrace je zcela zdarma.

Přejeme mnoho úspěchů při hraní Vašich oblíbených písniček.

Přijímáme návrhy na zlepšení

Procházíte stránkami, hledáte noty a napadlo Vás, že by něco mohlo být jinak? Něco Vám na stránkách chybí nebo něco nefunguje tak, jak byste očekávali? Neváhejte a pište Vaše nápady, jak stránky vylepšit. Stránky jsou pro Vás a jedině Vy je můžete ovlivnit jejich podobu a funkčnost. V patičce stránek je odkaz Napište nám, kde můžete psát svoje nápady, připomínky a ohlašovat chyby. Neváhejte a pište!
Děkujeme.
Statistiky
Právě teď:
On-line uživatelů On-line uživatelů: 0

Dnes:
Přihlášeno uživatelů Přihlášeno uživatelů: 8
Nových uživatelů Nových uživatelů: 1
Noty e-mailem Přidáno not e-mailem: 0
Poslaných zpráv Odesláno zpráv: 3
Nejhledanější noty